KPSS Tarih Çalışma Programı-Çizelgesi İndir [2020]

Sizlere 2020 KPSS Tarih için bir çalışma programı, çizelgesi hazırladık. KPSS Tarih'i 5 haftada bitireceksiniz.

7
17681

2020 KPSS Tarih Çalışma Programı-Çizelgesi PDF

Sizlere 2020 KPSS Tarih için bir çalışma programı, çizelgesi hazırladık. KPSS Tarih’i 5 haftada bitireceksiniz. Ayrıca programda hafta sonları öğleden sonraları boş. KPSS Tarih çalışma çizelgemiz öğleden önce konu video anlatımı çalışılması, öğleden sonra ise çalışılan konunun özetinin çıkarılması şeklinde. Hafta sonları ise çalışılan KPSS Tarih Konularının, Ünitelerinin özetinin bir kez tekrar edilerek sorularının çözülmesi şeklindedir.

Program Çizelgesini sayfanın aşağısından doğrudan indirebilirsiniz.

Programda öğleden önce 2-3 saat konu anlatım video izlenmesi ile öğleden sonra konu anlatımını izlerken önemli görülen yerlerin not edilmesi üzerine kurulu. Ortalama günde 4-5 saatlik bir çalışma ile KPSS Tarih‘ten güzel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Allah muvaffak etsin.

NOT: Sizlere daha iyi ve güncel ders notu sunabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Sizlerde son eklenen güncel ders notları ve eğitim haberlerinden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemize Üye Olarak bildirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

5 HAFTALIK KPSS TARİH ÇALIŞMA PROGRAMI

Ö.Ö: Öğleden Önce
Ö.S: Öğleden Sonra
Yeşil Renkler: Osmanlı
Mavi Renkler: İnkılap Tarihi
Borda Renkler: Tatil

Kaynak İndirme Bilgileri

  • Site: edunzy.com
  • Dosya İçeriği: KPSS Tarih – Çalışma Programı-Çizelgesi
  • Dosya Boyutu/Türü: 59 KB / PDF
  • Dosya İndirme Linki: Tıklayınız.
  • PDF parolası: edunzy.com

Diğer KPSS Tarih Konu Anlatım;

 

NOT: Bu program Youtube’de 107 video ile oynatma listesi bulunan Benim Hocam kanalı videoları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Öğleden önce programda yazan videoların izlenilmesi ve öğleden sonrada izlerken video ders notlarının altının çizilerek özetinin çıkarılması ve bazı günlerde konu ile ilgili sorunun çözülmesi üzerine bu program hazırlanmıştır. Hafta sonları cumartesi günleri öğleden sonra serbest zaman, pazar günleri ise 100 soru civarı çözülmesi ile hafta tamamlanacak ve böylelikle konular üzerinde oldukça çok soru çözerek konuyu pekiştirmiş olacaksınız.

Allah muvaffakiyet versin, kolay gelsin. İyi çalışmalar 🙂

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.